۱۳۹۵/۱۱/۲۳

راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در شهرستان فاروج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فاروج ؛ مراسم راهپیمایی با شکوه بیست و دوم بهمن ماه همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار و آحاد مختلف مردم ، خانم دکتر کرباسی مشاور و مدیر کل حوزه ریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به عنوان نماینده هیات دولت تدبیر و امید ، آقای دکتر شوشتری نماینده مردم شریف شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی ، هادی رجائی نیا فرماندار شهرستان فاروج ، حجه الاسلام و المسلمین قلی زاده امام جمعه فاروج ، مدیران و کارکنان ادارات و نهاد ها و ... برگزار شد .

هادی رجائی نیا فرماندار شهرستان فاروج در حاشیه این مراسم با اشاره به حضور گسترده و با شکوه مردم مومن و انقلابی فاروج در این مراسم علی رغم برودت هوا و بارش نزولات آسمانی ، ین روز را در تاریخ کشورمان نقطه عطفی دانسته که هر ساله مردم با حضور حماسی خود تجدید بیعت با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل (ره) و میثاق با مقام عظمای ولایت را خواهند داشت و برگ زرین دیگری را در دفتر پر افتخار خود اضافه می نمایند .
وی حضور گسترده مردم را دارای پیام برای تمام کسانی که چشم طمع به این کشور را دارند ، دانسته و از این حماسه حضور تقدیر نمودند .
دکتر کرباسی مشاور و مدیر کل حوزه ریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور نیر در حاشیه این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن در شهر فاروج به نمایندگی از دولت تدبیر و امید ، این حضور گسترده مردم را دارای پیام استقلال ، آزادی و عدم وابستگی دانستند .