۱۳۹۵/۱۱/۲۳

افتتاح فاز دوم طرح هادی روستای قلعه صفا با حضور نمایندگان هیأت محترم دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فاروج ، فاز دوم طرح هادی روستای قلعه صفا از توابع بخش خبوشان شهرستان فاروج با حضور خانم دکتر کرباسی مشاور و مدیر کل حوزه ریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور و آقای دکتر شکوهی مدیرکل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به نمایندگی از دولت ، آقای مهندس صابری معاون مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجه الاسلام و المسلمین شیردل قائم مقام نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، هادی رجائی نیا فرماندار فاروج ، حجه الاسلام و المسلمین نادعلیزاده امام جمعه تیتکانلو ، جمعی از مسئولین شهرستان و اهالی شریف روستای قلعه صفا در نهمین روز از ایام ا... دهه فجر افتتاح شد .

هادی رجائی نیا فرماندار شهرستان فاروج ضمن خیر مقدم به میهمانان اظهار داشت با توجه به موقعیت جغرافیایی و گردشگر پذیر بودن این روستا ، طرح هادی روستا با حفظ وضع موجود و بهره گیری از حداکثر مصالح طبیعی منطقه صورت پذیرفته که اقدام مناسبی در جهت حفظ بافت روستا و ایجاد جذابیت برای گردشگران می باشد . هادی رجائی نیا فرماندار شهرستان فاروج این رویداد را در سایر مناطق روستایی نیز ضروری و مهم دانست .
دکتر کرباسی مشاور و مدیر کل حوزه ریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز در این مراسم با ابلاغ سلام گرم و صمیمانه رئیس جمهور محترم و ابراز خرسندی از حضور در جمع اهالی خونگرم این منطقه سیاست دولت تدبیر و امید را حمایت هدفمند از مناطق روستایی و ایجاد زمینه توقف مهاجرت از روستاها و حتی مهاجرت معکوس دانستند .
در پایان این مراسم از اجرای طرح در بخش های مختلف روستا بازدید بعمل آمد . 


منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۹۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده