۱۳۹۶/۰۵/۲۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری؛

تصمیمات ستاد سرمایه گذاری گام مهمی در پویایی استان خواهد بود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت:برگزاری نشست های ستاد سرمایه گذاری استان می تواند منجر به اتخاذ تصمیمات بسیار خوبی برای حوزه سرمایه گذاران و گام بزرگی در پویایی و اشتغال استان شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛محمود دلپسند در ستاد سرمایه گذاری استان اظهار داشت: دستگاه ها و اداراتی که کار اعطای مجوز و پاسخگویی به استعلام را برعهده دارد ظرف مدت کوتاهی کار مربوط به استعلامات را انجام دهند و نباید هیچ گونه کوتاهی در این زمینه برای جذب سرمایه گذاری در استان رخ دهد.
وی تاکید کرد: باید تمام شرایط لازم را برای حضور سرمایه گذار در استان فراهم کنیم زیرا در استان به انجام کارهایی که روند سرمایه گذاری را تسهیل کند، نیاز داریم.
وی تصریح کرد: مدیران ملزم به کوتاه کردن فرآیند سرمایه گذاری و همچنین ایجاد بسترهای لازم برای تسریع در روند سرمایه گذاری در استان هستند.
دلپسند با بیان اینکه دست یابی به اقتصادی پویا و پایدار با تحقق اقتصاد مقاومتی میسر می‌شود، اظهار داشت: استان از ظرفیت‌های مهمی در حوزه سرمایه گذاری برخوردار است که بر اساس برنامه‌های تدوین شده در این حوزه‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود لذا حمایت از سرمایه گذاری و جذب سرمایه بخش خصوصی، اقدامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۵۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده