۱۳۹۶/۰۵/۲۹
معاون استاندار:

اجرای مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ضروری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: اجرای مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از سوی تمامی دستگاه های اجرایی و بانک های عامل ضروری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود دلپسند در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: به منظور حل مشکلات واحدهای تولیدی لازم است که دستگاه های استان به مصوبه های ستاد تسهیل عمل کنند و از راه حل های مختلف جهت رفع این مشکلات بهره مند شوند.
دلپسند افزود:کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای تحقق تولید و اشتغال گام برمی دارد و از جمله اهداف مهم آن رفع مشکلات واحد های تولیدی است.
وی تاکید کرد: درخواست تولیدکنندگان نیز باید واضح و شفاف باشد تا روند رسیدگی به مشکلات آنان تسریع شود. 
دلپسند ادامه داد: تولیدکنندگان باید مهلت های قانونی در نظر گرفته شده را به درستی رعایت کنند چرا که اختیارات ما بر اساس قوانین و مقررات است.
وی مطرح کرد: به منظور حل مشکل تغییر کاربری زمین برخی واحدهای تولیدی سازمان جهاد کشاورزی در بازه ی زمانی ده روزه نسبت به تشکیل کمیسیون رفع اختلاف اقدام نماید و سازمان منابع طبیعی نیز تا 20 شهریور نیز نسبت به حل این مشکل پاسخگو باشند.
دلپسند در ادامه اشاره داشت: برخی از دستورالعمل ها و قوانین محدودیت هایی برای فعالیت تولیدکنندگان به وجود می آورد که مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی می توانند این موارد را یادداشت و به استان ارائه دهند تا در صورت امکان جهت اصلاح به وزارتخانه مربوطه ارسال شود.
گفتنی است در این جلسه مشکلات واحدهای تولیدی بخش صنعت و کشاورزی مطرح  و راهکارهای لازم ارائه و مصوب گردید و تمامی دستگاههای اجرایی و بانک های عامل مربوطه مکلف به انجام این مصوبات شدند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۸۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده